Make your own custom-made popup window!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore

  Technologia

  Niezależna kontrola całego procesu projektowego

  Kinera posiada doskonałe możliwości rozwoju w zakresie projektowania przemysłowego, projektowania konstrukcji korpusów słuchawkowych, inżynierii elektroakustycznej, inżynierii elektronicznej oraz innych dziedzin technicznych. Możemy samodzielnie realizować zaawansowane projekty, mając jednocześnie wyraźną przewagę konkurencyjną w zakresie czasu realizacji projektu i cyklu rozwoju nowego produktu przy zachowaniu bardzo dobrej wydajności.

   

  Technologia badań i rozwoju

  Kinera dysponuje światowej klasy zespołem badawczo-rozwojowym. Nasz zespół jest w stanie opracować technologię najważniejszego, niezbędnego elementu słuchawek, czyli ich przetwornika. Teraz możemy samodzielnie wytwarzać przetworniki dynamiczne, zbalansowane przetworniki armaturowe, jak i przetworniki elektrostatyczne oraz wykorzystywać je do opracowywania naszych innowacyjnych słuchawek o znakomitej jakości dźwięku.

   

  Wyjątkowi ludzie

  Nasz zespół specjalistów jest bardzo zróżnicowany, jednakże stawiamy wysokie wymagania wobec każdego członka naszej ekipy, nie tylko względem profesjonalistów w dziale audio. Większość członków naszego zespołu jest absolwentami z zagranicy i ma bogate doświadczenie w dostarczaniu różnych poglądów i przekazów kulturowych dla Kinery. Przyczynia się to do budowania pozytywnego wizerunku na płaszczyźnie międzynarodowej. Dodatkowo dzięki temu możemy łatwiej wdrażać nasze pomysły i koncepcje do naszych produktów. Należy pamiętać, że nasze produkty powstają nie tylko na rynek chiński, ale także na rynek międzynarodowy.

   

  Doświadczenie

  Mówiąc o doświadczeniu, nasza marka może poszczycić się dziesięcioletnią praktyką w badaniach i rozwoju oraz produkcji. Dochodzi do tego pięć lat doświadczenia w produkcji słuchawek dousznych. Produkowaliśmy przetworniki (i nie tylko) dla marek takich jak: JBL, AKG, Samsung i innych znanych brandów na całym świecie.