Make your own custom-made popup window!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore

  O Marce

  Dongguan Yutai Electronics Co. Ltd., znany również jako Kinera na rynku międzynarodowym, to ośrodek badań akustycznych z siedzibą w Chinach. Działamy od 2010 roku i mamy siedzibę w Dongguan, Guangdong w Chinach. Od momentu powstania współpracowaliśmy z wieloma krajowymi i zagranicznymi markami, takimi jak QDC, Puretone i nie tylko. Specjalizujemy się w produkcji IEM-ów i produktów z ruchomą cewką dynamiczną oraz zrównoważoną armaturą z ruchomym żelazem. My w Kinera, przyciągnęliśmy uwagę entuzjastów audio z całego świata dzięki naszej gamie produktów, mamy IEM i produkty we wszystkich przedziałach cenowych, począwszy od pojedynczego sterownika dynamicznego IEM, Kinera TYR, IEM dla początkujących audiofilów do Kinera Nanna hybrydowy IEM klasy premium z wieloma przetwornikami składający się z przetworników BA, DD i Electrostatic.

   

  Nazwa „Kinera” oznacza „złoty wiek słuchania”, a nasz wyszkolony zespół zawsze bada i opracowuje nowy i lepszy sprzęt dla przemysłu. Wkrótce nasza marka będzie oferować wiele nowych produktów Hi-Fi i inteligentnych produktów bezprzewodowych. Yu Tai Acoustics uzyskał w sumie 24 patenty i jest pierwszą firmą w Chinach, która otrzymała 5-milimetrowy przetwornik dynamiczny. W maju 2013 roku wypuściliśmy nasz pierwszy przetwornik Dynamic, serię Yutai Electronics SZ, która została wysoko oceniona i chwalona przez znanych twórców IEM. Nasz obecny zespół badawczo-rozwojowy bada i rozwija różne produkty, takie jak przetworniki dynamiczne 5 mm 150 Ω, 5,5 mm 150 Ω, 6 mm 64 Ω i 6 mm 150 Ω. Dostarczamy sterowniki do różnych głównych marek IEM i dostrajamy je w taki sposób, aby nadawały się do łączenia ich w hybrydowe konfiguracje sterowników.

   

  Społeczność audiofilska doskonale zdaje sobie sprawę z naszej domowej marki Kinera ze względu na nasz genialny kunszt i tuning, my w Kinera zamierzamy rozszerzyć naszą gamę produktów o wyposażone w funkcje bezprzewodowe słuchawki douszne i ultra-mikro-przetworniki IEM. Planujemy podnieść stosunek ceny do wydajności produktów audio na wyższym poziomie, aby zapewnić miłośnikom audio na całym świecie wyjątkową jakość IEM i nie tylko pod względem dźwięku, jak i wykonania. Trzymając się miłości do kultury audio i muzycznej, planujemy zebrać najlepsze zespoły programistyczne i produkcyjne w branży audio, aby tworzyć niesamowite i innowacyjne nowe produkty. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszej ukochanej społeczności audiofilów wygodną i przemyślaną obsługę przedsprzedażną i posprzedażną. W firmie Kinera, zachowując dobry stosunek ceny do wydajności, obiecujemy, że nigdy nie pójdzie na kompromis w zakresie jakości wykonania i kunsztu naszych produktów, zawsze będziemy służyć Ci dobrze zbudowaną i doskonale dostrojoną parą IEM, której nie tylko będziesz używać ciesz się swoją muzyką, pokochasz ją na naszych parach. Wcześniej określiliśmy standardy muzyki za pomocą naszego BD005 IEM i obiecujemy na nowo zdefiniować Twoje muzyczne potrzeby dzięki naszym nowym produktom.

   

  QOA została założona w 2018 roku przez dwie siostry, Sophie i Youko. Marka posiada profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy o unikalnym stylu tuningowym. Naszym celem jest produkcja wysokiej jakości sprzętu do słuchania dźwięku Hi-Fi, charakteryzującego się doskonałym kunsztem i niezrównaną jakością dźwięku. Nasza marka ma profesjonalny zespół od pomysłów na produkty po projektowanie, rozwój, produkcję na dużą skalę i marketing. Jesteśmy głęboko przekonani, że nasze potężne nowe produkty, najnowsze badania i rozwój oraz możliwości projektowe są podstawą rozwoju firmy. Naszym celem jest tworzenie produktów o wysokim stosunku ceny do wydajności, wysokiej niezawodności. Naszym celem jest zapewnienie wspaniałych wrażeń słuchowych z dedykowaną obsługą klienta. Chcemy tworzyć przedsiębiorstwa usługowe zorientowane na technologię, z równym naciskiem na technologię i ludzkość.